Słuchaj radia

WARSAW FASHION FILM FESTIVAL 4-9 marca

W tym roku już po raz 3 odbędzie się Warsaw Fashion Film Festival. Tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 4-9 marca w Multikinie Złote Tarasy oraz w koncepcie Mysia 3 w Warszawie.

WARSAW FASHION FILM FESTIVAL  4-9 marca

W tym roku już po raz 3 odbędzie się Warsaw Fashion Film Festival. Tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 4-9 marca w Multikinie Złote Tarasy oraz w koncepcie Mysia 3 w Warszawie.

Warsaw Fashion Film Festival to jedyny w Polsce festiwal dedykowany wyłącznie filmom poświęconym modzie. W przeglądzie pokazane zostaną wyselekcjonowane, najlepsze światowe produkcje, często będące premierami w Polsce. W ramach Festiwalu organizowany jest również konkurs na najlepszą etiudę zrealizowaną przez polskich twórców (film autorski, artystyczny, którego głównym bohaterem jest moda).

Celem Festiwalu jest stworzenie nowej kategorii, która będzie połączeniem świata mody i filmu. Dlatego oprócz pokazów najlepszych światowych dokumentów o modzie i promocji młodych, polskich twórców, ważnym elementem Festiwalu są warsztaty oraz wykłady filmowców i kreatorów mody.

Warsaw Fashion Film Festival to nie tylko prezentacja filmowej twórczości dedykowanej modzie, ale również przemyślana próba zebrania i analizy tego typu projektów.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Diane Pernet – międzynarodowy krytyk i znawczyni mody. Pernet pracowała jako redaktor mody dla magazynu Joyce oraz dla portali Elle.com i Vogue.fr.

WFFF 3 v1

PROGRAM FESIVALU

POKAZY 4.03

17.00 – 18.30  -  ABOUT FACE: SUPERMODELS THEN AND NOW 75 MIN

18.30 – 20.20  -  GIRL MODEL 78 MIN / PRZEGLĄD ASOVFF  20 MIN

20.00 – 22.30  -   MADEMOISELLE C 90 MIN / UROCZYSTE OTWARCIE FESTIWALU -  POKAZ ZAMKNIĘTY

20.20 – 21.55   -  DRESSED 79 MIN

21.55 – 00:05   -  BILL CUNNINGHAM NEW YORK 84 MIN / PRZEGLĄD ASOVFF 20 MIN

POKAZY 5.03

17.00  – 18.00 – PRZEGLĄD POLSKICH ETIUD / PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

18.00  – 19.55 – DRESSED 79 MIN / PRZEGLĄD ASOVFF 20 MIN

19.55  – 22:05 – BILL CUNNINGHAM NEW YORK 84 MIN / PRZEGLĄD ASOVFF 20 MIN

22.05 – 23:55 – MADEMOISELLE C 90 MIN

POKAZY 6.06

17.00  – 18.55 – GIRL MODEL 78 MIN / PRZEGLĄD ASOVFF 20 MIN

18.55  – 21:05 – MADEMOISELLE C 90 MIN  / PRZEGLĄD ASOVFF 20 MIN

21.05  – 22:55 - BILL CUNNINGHAM NEW YORK 84 MIN

22.55  – 00:25 –  ABOUT FACE: SUPERMODELS THEN AND NOW 74 MIN

POKAZY 7.03

17.00 – 18:30 - ABOUT FACE: SUPERMODELS THEN AND NOW 74 MIN

19.00 – 20:30 – WRĘCZENIE NAGRÓD ZA NAJLEPSZE POLSKIE ETIUDY
                         / DIANE PERNET / ASVOFF/ POKAZ ZAMKNIĘTY

20.35– 22:20 -MADEMOISELLE C  90 MIN

22.25 – 00:35 BILL CUNNINGHAM NEW YORK 84 MIN / PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

MYSIA 3 – POKAZY  /  WARSZTATY /  WSTĘP WOLNY

 

POKAZY 6.03

11:30 -  13:00 – MODELS: THE FILM 52 MIN / PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN

13:00 – 15:00  - FASHION WEEK INTERNATIONAL – ISLAMABAD 79MIN/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

15:00 – 16:00–  PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN/ PRZEGLĄD AVANT GARDE DIARIES 24 MIN/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION

WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

16:00 – 18:00 –   FASHION WEEK INTERNATIONAL – LAGOS 79MIN/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

18:00 – 20:00 –  SPOTKANIE Z ALEXEM TURVAY / PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN

20:00 – 21:30  –  MODELS: THE FILM 52 MIN / PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN

21:30 – 22:00  -  PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

POKAZY 7.03

11:30 – 13:30 – FASHION WEEK  INTERNATIONAL – KOLUMBIA 85 MIN/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

13:30 – 14:00 – PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN /  GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

14:00 – 15:30 – MODELS: THE FILM 52 MIN / PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN

15:30 – 17:00 – FASHION WEEK INTERNATIONAL – LAS VEGAS 90 MIN

  

POKAZY 8.03

11:00 – 12:00 –  SPOTKANIE Z DIANE PERNET 60 MIN  - zapisy na info@w3f.pl

12:00 – 12:30 -  PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

12:30 – 13:00  - PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN

13:00 – 13:55 -  PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN / PRZEGLĄD POLSKICH ETIUD/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

14:00 – 15:30 – WYKŁAD Z KUBĄ KOSSAKIEM „ JAK POWSTAJE KRÓTKI FILM O MODZIE NA PODSTAWIE LEGENDY NOC KUPAŁY” – 90 MIN (COLLEGIUM ARTIS)

15:35 – 15:55 – PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

16:00 – 17:30 – „SPOTKANIE ZE MNĄ” – DAVID ZALESKY 90 MIN

17:45 – 19.00 -  PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN / PRZEGLĄD POLSKICH ETIUD/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN/ PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3 MIN

19.00 – 20:20 – PICTURE ME 82 MIN

20:20 – 21:50- FASHION WEEK INTERNATIONAL – LAGOS 79MIN/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

 

POKAZY 9.03

12:00 -13:30 – FASHION WEEK  INTERNATIONAL – ISLAMABAD 79 MIN

13.30– 14.00 –PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

14.00 -14.30 – PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN

15.00 -16.00 – WYKŁAD Z PRAWA AUTORSKIEGO – „LAW IN FASHION FILM” 60 MIN (LAWMORE)

17.00 – 18.00 – PRZEGLĄD POLSKICH ETIUD/ PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN

19.00 – 20:10 – MODELS: THE FILM 52 MIN

20:10 – 21:15– PRZEGLĄD THE AVANT/GARDE DIARIES 24 MIN / PRZEGLĄD  FILMÓW ALEXA TURVAY 20 MIN / PRZEGLĄD ASVOFF 20 MIN/ GOSIA BACZYŃSKA – PARIS FASHION WEEK PRINTEMPS – ETE 2014 3MIN

fashion!!!!

więcej na stronie Warsaw Fashion Film Festival

@Planeta.FM/ Materiały Prasowe