Słuchaj radia

Kto ma najwięcej followersów na Instagramie? Sprawdź!

Instagram pobija rekordy popularności. Coraz więcej ludzi rejestruje się na portalu. W przyszłości ma zastąpić Facebooka, ale na razie się na to nie zanosi.

06.07.2015 13:59
Kto ma najwięcej followersów na Instagramie? Sprawdź!

fot. Instagram

Przygotowaliśmy dla was ranking 10. największych światowych profili na Insta, które mają najwięcej followersów. Te liczby szybko się zmieniają, a gwiazdy każdego dnia zyskują nowych obserwatorów. Obecnie na miano królowej zasługuje Beyoncé, którą obserwuje prawie 39 milionów osób. Drugie miejsce zajmuje Kim Kardashian, która depcze jej po piętach z wynikiem 38.1 milionów followersów. Na podium znalazła się jeszcze Ariana Grande, która ma prawie 37 milionów fanów.

1. Beyoncé @beyonce

bey inst

fot. Instagram

 

2. Kim Kardashian @kimkardashian

kim inst

fot. Instagram

 

3. Ariana Grande @arianagrande

ariana inst

fot. Instagram

 

4. Taylor Swift @taylorswift

taylor inst

fot. Instagram

 

5. Selena Gomez @selenagomez

selena inst

fot. Instagram

 

6. Justin Bieber @justinbieber

justin inst

fot. Instagram

 

7. Kendall Jenner @kendalljenner

kend inst

fot. Instagram

 

8. Kylie Jenner @kyliejenner

kylie inst


fot. Instagram

 

9. Nicki Minaj @nickiminaj

nicky inst

fot. Instagram

 

10. Neymar @neymarjr

ney inst

 

źródło: Socialblade.com

@JP